Zuhal Topal Hanife Kimdir Nereli Kaç Yaşında


Zuhal Topal programında locada bulunan Hanife 20 Yaşında İzmir’de ailesi ile birlikte yaşıyor daha önce esra erol’da programında yer alıyordu bu sezon başında ise Zuhal Topal programına geçiş yaptı loca adaylarından en çok talip gelen bayan adayların başında geliyor taliplerine genelde neden ben veya sizin için şarkısı olsam hangi şarkı olurdum sorusunu soruyor. Diğer adaylardan umut’a karşılıksız bir aşk beslemiş fakat duygularına karşılık bulamayınca yeni taliplerini aramaya başlamıştır.

ZUHAL TOPAL DİĞER LOCA ADAYLARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Loca’da bulunan sevgi en yakın arkadaşı olarak görülmekte onunla bir çok konuda fikir alışverişinde bulunmaktadır. Beklediği adayların daha önce kendisini izlemiş gelmesini istiyor ve evlenmek istediği kişinin romantik olmasını kendisinin çok değerli ve özel biri olarak hissettirmesini bekliyor sosyal medya hesaplarını sık kullanan birisi olarak bilinmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Zuhal Topal Hanife Kimdir Nereli Kaç Yaşında (1 Yorum)

  1. Hanife hanım çok tatlı ve sempatik onunla beraber olacak kişi çok şanslı, etrafına ışık saçıyor resmen mutluluklar diliyorum size Hanife hanım. Zuhal topalla programının kesinlikle en dikkat çekici gelin adayıdır.