Evleneceksen Gel Güzel Kimdir Nereli Kaç Yaşında


Evleneceksen Gel Güzel Hanım Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Güzel Hanım 26 Yaşında Türkmenistanlı Ankara’da yaşıyor programda aylık saç masrafın 5 bin lira tutuyor demesi ile ön plana çıkmıştı.

EVLENECEKSEN GEL DİĞER LOCA ADAYLARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Seda Sayan ve Uğur Arslanın birlikte sundukları evlilik programında evlenmek isteyenler için görüşmeler yaptırırken mutlu sona adım atmak isteyen adaylarımız için nişanlarını yaparken ardından nikahlarını stüdyoda kıyarak bu konuda yardımcı oluyorlar başvuru yapmak isteyenler evleneceksen gel programının instagram hesabı üzerinden yapabilirler hafta içi her gün yayınlanan evlilik programında gelin ve damat adayları taliplerini ararken televizyon ekranında görüp o talip hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimiz için tüm adaylarımızın resmini ve özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Evleneceksen Gel Güzel Kimdir Nereli Kaç Yaşında (4 Yorum)

  1. Sevgili ve saygili Seda hanim ve Ugur arslan selam size. Guzeller guzeli Guzel seni cok sevyorum beni duyyosan bu mektubumu okuduysan bana cevap verirmisin cok acil benim mail adresim cok acil bekliuorum lutfen cevap yaz.

  2. Guzel kizim sana bir anne olarak tavsiyem o cocuktan sana hayir gelmez seni savunmuyor su anda seni seyrediyorum birak sunlari sen daha iyilerine layiksin benimde evkenme caginda oglum var senin gibi bir gelinim olmasini isterim sevgiker