Evleneceksen Gel 7 Mart 2016 Ömür Özlem


Evleneceksen Gel 7 Mart Pazartesi Ömür Özlem

ömürözlemÖmür ve özlem karar anı için stüdyoya gelirken kararlarından önce hafta sonu yaşananlar kısaca şöyle oldu. Özlem hafta sonunda ömürün sahne aldığı mekana giderek onu izledi ilk başta her şey güzel gidiyordu lakin daha sonra müşterilerinden biri ile yakın olmasını içine sindiremedi zira mekanda her daim yaşanabilecek olayların olduğunu kabul edemediğini dile getiren özlem kendisine güvenen bir yapısı olmasına rağmen ömürü sahiplendiği için bu durumları yaşarken rahatsız olduğunu dile getirdi. Stüdyoya gelen ömürün annesi özlemin kıskançlık durumu yanlış olduğunu ömürün mesleğini yapmama gibi bir durumu olmadığını zira oğlunun mesleğini çok sevdiğini bu nedenle bırakmayacağını bunun yanında ömürün ilk eşinin Türkiye 2. güzeli olmasına rağmen kıskanç yapısı yüzünden boşandığını dile getirirken ömürün kızkardeşi özge annesi ile aynı fikirde olduğunu lakin kıskançlığın aşırı olmasının yuvasının sağlam olmayacağına inandığını dile getirdi. Özlem ise kendi düşüncesinin normal olduğunu düşündüğünü söylerken hüsna locadan kendisine destek verirken ömür mesleğini asla bırakmayacağını söylerken özlem ise kendi fikrinde ısrarlı duruyor

Halil ve Meltem cuma günü görüşmüşler ve çay içme kararı alarak birbirini tanımak istemişlerdi hafta sonunda görüşmelerinin sonunda ortak kararları olarak olumsuz olduğunu dile getirdi. Tuğçe konusu yine açılınca tuğçe sadece halili bekleyeceğini başka bir talip istemediğini söylerken halil ise tuğçe ile son kez görüşmek istediğini söylerken bu karar şaşkınlık yaratırken görüşmelerinde ise tuğçeye kendisine karşı bir şey hissetmediğini dile getirirken onun kısmetlerini kapatmaması gerektiğini tavsiye ederken halil görüşme sonunda kararının değişmediğini ve olumsuz olduğunu söyleyerek görüşmeyi sonlandırdı.

Ganime ve Musa ikilimiz cuma günü olumsuz karar vermişti bugün ise musa stüdyoda bıyıklarını ganimeye inat kestirmeye karar verdi. Hüsna ve Yusuf ise karar anına geldiğimizde hüsna olumsuz karar verdi. Ezgi Yusuf görüşmesinde Yusuf 31 yaşında makine operatorlüğü yapıyor ezgi yusufun daha önceden locada olması ve yaşının kendisi için sorun olduğunu kriterine uymadığını dile getirerek kararını olumsuz olarak belirtti.

Evleneceksen Gel 7 Mart, Evleneceksen Gel Son Bölüm , Evleneceksen Gel 07 Mart 2016 ,Evleneceksen Gel 07.03.2016

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın